טיפולי פנים

חוה זינגבוים

את הפנים היפות והשם חוה זינגבוים אתן בטח כבר מכירות, אבל מי היה מאמין שמאחורי מותג הטיפוח המוצלח הזה עומדת אישה שמגדלת שישה ילדים לתפארת. כן, יש נשים שיש להן הכל ובקלות מעוררת קנאה מצליחות לתמרן בין עסק משגשג, סנדוויצי'ם ושיעורי בית. מודל לדוגמה.

בגיל 18, התחתנה חוה עם אהוב נעוריה, מוטי זינגבוים- ילד פלא בעברו, חזן בהכשרתו ושותף מלא בעסקי הקוסמטיקה, שניהם באים מרקע של חינוך דתי ימני ולאחר הולדת שתי בנותיהן הבכורות עזבו לארה"ב.

את הקריירה המקצועית שלה, התחילה חוה, בלימודים בבית חולים אמריקאי "סקוט אנד וויט" שבטקסס, שם התמחתה במחלקות שונות: דרמטולוגית, אונקולוגית וכירורוגית. ב1996, חזרה לארץ, וניהלה את הספא במלון הרוודס שבאילת. אז הצטרף מוטי, בעלה לעסקים באופן רשמי ואט אט הפכה זינגבוים לגורו בענייני קוסמטיקה ובפיתוח מוצרים ייחודיים בתחום אסתטיקת העור.

ב2005 - ולאחר שהעשירה את תחום הקומסטיקה בישראל התחום הפרה-קוסמטיקה,  בשיטות טיפול חדשות ופיתוח מוצרים ייחודים, מקימה זינגבוים את המכללה לקוסמטיקה PARAMEDICAL INSTITUTE HAVA ZINGBOIM.

חוה, הכירה לתחום הקוסמטיקה בארץ מושג שנקרא קוסמטיקה רפואית, בה כל מטופל עובר איבחון אישי ומדויק עפ"י סוג העור שלו ומכאן מתחיל תהליך של שיקום העור המותאם בדיוק למטופל.

בסלון, תוכלו להינות מהידע המקצועי משיטות הטיפול ומסדרת המוצרים המשלימים של חוה זינגבוים, כל אחת וצרכיה האישיים:

 

טיפול  באקנה

למרות שבעברית מכנים את התופעה "פצעי בגרות" המון נשים מבוגרות סובלות מהתופעה שנגרמת בעיקר משינויים הורמונלים שלא עוברים גם אחרי גיל 50. טיפול דו עומקי שמורכב משני שלבים יעזור להפתר אחת ולתמיד מהמטרד הזה,  הטיפול כולל הסרת השכבה הקרנית ועידוד חידוש העור. ובשלב שני החחדרת ג'ל לזקיק הזערה שיקטול את חיידק האקנה. מובטח שיפור מהיר ודרמטי.

 

הבהרה

כולנו סובלות מפיגמנטציה ומכתמים, נזקי השמש בשילוב גורמים גנטים בשילוב שינויים הורמולים באים לידי ביטוי בכתמים כתוצאה מריכוז של עודף מלנין. בחורף, כשהקרינה בחוץ פחות חזקה, זה הרגע הנכון לטיפול בבעיה. אופן הטיפול מורכב מטיפול בקילוב והחדרת חומרי הבהרה אקטיבים והאטת הפרשת המלנין.

 

אנטי-אייג'ינג

עור הפנים שלנו בדרך כלל יהיה זה שיסגיר את גילנו, במרוצת השנים, העור עובר תהליכי הזדקנות פנימיים  שנובעים מגורמים גנטים ותהליכים וחיצוניים הנובעים מקרינה חזקה של שמש, עישון, זיהום אויר ואורח חיים. את הזמן לא ניתן לעצור אבל את תהליכי ההזקנות אפשר לעקב בכמה דרכים:
קילופים עדינים, שימוש בנוגדי חמצון והחדרת מסיסי שומן. זינגבוים מבטיחה שלאחר הטיפול עורך יראה צעיר ב5-7 שנים.

למידע נוסף כנסו לאתר:
www.havazingboim.co.il
 

מריה גלנד

המותג, מריה גלנד, זוכה להצלחה רבה בתחום הקוסמטיקה, בזכות שיטת הטיפול הייחודית וסדרת המוצרים המתקדמת.
שיטת הטיפול הייחודית, משלבת ידע טכנולוגי מתקדם במקביל לשיטות טיפול עתיקות מהמזרח הרחוק. השיטה נקראת "anti stress" מאחר והעור מגיע לרגיעה מושלמת על ידי החדרת חומרים פעילים המחדשים אותו ושומרים על חיוניותו, באמצעות ולחיצות שיאצו.

מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים גבוהים ומיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר, נמכרים החמש יבשות וביותר מארבעים מדינות ברחבי העולם.

בואו גם אתם להנות מחוויה מענגת ויעילה

למידע נוסף כנסו לאתר:

www.maria-galland.com

 

דרמלוג'יקה

חברת דרמלוג'יקה, השואבת את השראתה מהקסם שבמגע האנושי touch therapy ושחזונה הוא חדשנות רכיבים המביאה לתוצאות, היא תופעה ייחודית בעולם התחרותי מאוד של טיפול מקצועי לעור ולגוף. דרמלוג'יקה, שנוסדה בשנת 1986 על-ידי קוסמטיקאית מוסמכת, ג'יין וורוונד, היא בראש ובראשונה חברת הדרכה (education), שנועדה להדריך לקוחות לשמור על בריאות העור שלהם, ורק לאחר מכן יצרנית של קו התכשירים המקצועי הפופולרי ביותר בעולם לטיפול בעור.

דרמלוג'יקה מציעה ללקוחותיה "מקום מפלט"- חוויה מקצועית ברמה אחרת יחד עם תוצאות דרמטיות בעור. תוך הימנעות מהקלישאות הרגילות של פינוק ומותרות, ייעודו של המותג הוא המומחיות הספציפית של הקוסמטיקאית המקצועית, והוא מציע ללקוחות חלופה פולשנית פחות מהאופנה הנוכחית של חומרי הזרקה, מיקרודרמבריישן, ותהליכים אחרים לחידוש עלומי העור.

תכשירי דרמלוג'יקה מפותחים ונבדקים ע"י International Dermal Institute, בית-ספר ללימודי תעודה לקוסמטיקאיות מוסמכות. הם מיוצרים בקליפורניה ארה"ב ונמכרים אך ורק דרך קוסמטיקאיות מוסמכות ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם.

קו התכשירים של דרמלוג'יקה פותח במקור עבור קוסמטיקאיות, ונחשב לחלוץ ביצירת נוסחאות לטיפול בעור שהנן נטולות צבעים וחומרי ריח מלאכותיים, לנולין, SD אלכוהול וחומרים נפוצים אחרים שמגרים את העור. כיום מציעה דרמלוג'יקה הן קו מקצועי לשימוש הקוסמטיקאית במכון והן קו משלים של תכשירים לשימוש ביתי להעצמת התוצאות הטיפוליות.

מלבד יעילותן של הנוסחאות הפעילות, ההשפעה הממריצה והמרפאה של המגע האנושי במהלך הטיפול המקצועי היא חלק מרכזי בפילוסופיה של דרמלוג'יקה, ההופכת את הביקורים הקבועים אצל הקוסמטיקאית לחיוניים לתחזוקה המיטבית של העור. בנוגע לחווית המגע מציינת וורוונד, כי "יש ממש מטען אלקטרומגנטי שעובר בין הקוסמטיקאית ללקוח במהלך הטיפול, שגורם למוצר להגיב אחרת מאשר כשהלקוח פשוט מורח אותו בבית. מסיבה זו אסור לעולם שכפפות סניטריות יהפכו לחלק מהטיפול אצל קוסמטיקאית. אם כפפות יהפכו לדרישה חוקית במסגרת טיפול עור, אצטרך לפצוח בקריירה אחרת, כמו אסטרונאוטית, מאלפת אריות, או חוקרת דפוסי הנדידה של זחלים".

קו התכשירים של דרמלוג'יקה אינו נמכר ישירות באתר האינטרנט של המותג, בחנויות כל-בו, או בחנויות קוסמטיקה: המוצרים זמינים רק במקום שבו ניתנים טיפולים מקצועיים לעור, כחלק משגרת הטיפול הביתי המומלצת. נוהג ייחודי זה של דרמלוג'יקה מבוסס על השיטה הייחודית של דרמלוג'יקה לאבחון העור, הנקראת פייס מפינג Face Mapping™ (מיפוי פנים). שירות זה ניתן ללא תשלום בכל מקום בו מוצעים טיפולים ותכשירים של דרמלוג'יקה. פייס מפינג חיוני להבנת הצרכים הספציפיים של עור הלקוח, אשר קובעים את בחירת הטיפול המקצועי המומלץ ואת התכשירים לשימוש ביתי.

גישה מדעית ומוכוונת תוצאות זו מבדילה את דרמלוג'יקה מרוב מותגי טיפוח העור שמקדמים יופי, מותרות, ופינוק. במקום זאת מתייחסת דרמלוג'יקה לטיפוח העור כאל חלק חשוב בבריאות ובטיפוח עצמי, ומתמקדת בשמירת הבריאות והתקינות של העור.

למידע נוסף כנסו לאתר

www.dermalgroup.co.il

רחוב צה"ל 71, צהלה - פתוחות כל יום בין השעות 09:00-20:00 ויום שישי 08:34-15:00