טיפולי פנים

טיפול פנים מלא

ניקוי ראשוני וחיטוי, פילינג עפ"י התאמה אישית, עיסוי וריכוך העור כהכנה לניקוז קומדונים, חיטוי ומסכה בהתאם לסוג העור הכוללת הזנה של ויטמינים ואבסטרקטים (תמציות מרוכזות של חומר פעיל)
מסכה המותאמת לסוג העור ומסכת אצות אוטמת ומתקלפת. עיסוי פנים ודקולטה (איזור הצוואר ובית החזה). פינוק מושלם שנמשך שעה וחצי, מותר גם לנמנם תוך כדי האזנה למוסיקה מרגיעה את הגוף והנפש ומגע ידיים נעים מתמסר.

 

טיפול אקנה נעורים/הורמונלי

שינויים הורמונלים בגיל ההתבגרות וגם לעיתים לאחר גיל 30 גורמים ליצירת סבום (חלב המופרש מהעור) ולחסימת התאים, כך מתפשט חיידק האקנה ונוצרים פצעים בעור. כדי למנוע את התפשטות החיידק, יש לשלב טיפול שמקלף ומחדש את העור, החדרת חומרים לזקיק השערה הקוטלים את החיידק והחדרת לחות ומיום העור.
משך טיפול: 90 דקות.

 

טיפול פנים– זוהר הנעורים (אנטיאייג'ינג)

אם חיי היום יום שוחקים אותך, הלחץ מעיק ואת מרגישה שיש סיכוי שאת עומדת לאבד את שמחת החיים שלך ואת המראה המהמם שלך. צלצלי ותאמי לך טיפול זוהר הנעורים. הטיפול מתאים לעור בוגר מעל גיל 30, בגיל כזה העור זקוק לתמיכה ועידוד חידוש התאים והאטת תהליך ההזדקנות בעזרת מיום העור (הוספת לחות) ומיצוק העור
ע"י הגברת היווצרות קולגן ואלסטין בעזרת חומרים פעילים של חומרים פעילים, חומצות אלפא הידרוקסיות, ויטמינים C,E, וA בריכוז גבוה.
את יוצאת אחרי שעה וחצי ונראית כמו אחרי חופשה של חודש במלדיביים.

 

טיפול הבהרה ופיגמנטיציה

שינויים הורמונלים, חשיפה לשמש בשילוב המטען הגנטי גורמים לפיגמנטציה של העור. הסלון מציעים לכן טיפול שמתמקד בדיוק בבעיה הזאת ומותאמים אישית לבעלות עור בהיר או עור כהה. שימוש בפילינג לחידוש העור והחדרת חומרים מדכאי מלנין (החומר הגורם להתפרצות כתם על פני העור) לאחר סדרת טיפולים הדרגתית, תוכלו לראות שינוי משמעותי בהבהרת העור ובחידוש ומיצוק עור הפנים.
משך טיפול: 90 דקות. 

 

טיפול אקספרס להחדרת לחות

הטיפול מעניק זוהר, גמישות ומיצוק לעור.הטיפול מתאים ויעיל לכל סוגי העור ומחייה את עור הפנים. את מרגישה זוהרת וקורנת למשך מספר ימים לאחר הטיפול. כיף לקבל מחמאות. הטיפול מבוצע באמצעות המוצרים המצוינים של דרמלוג'יקה.
משך הטיפול: 45 דקות. 

 

 * רגע לפני שמתחילים...

לשיפור ולשימור תוצאות מירביות, בנוסף לטיפול האינטנסיבי בסלון, צריך גם לעשות קצת עבודת בית.
אל תדאגו, לא מדובר בפעולה מעיקה, רק בניקוי והזנה של העור בבוקר ובלילה, והקפדה על שגרת טיפוח שתלווה אתכן לכל החיים ותאפשר לכן להגיע למיצוי הפונציאל של עור הפנים שלכן

רחוב צה"ל 71, צהלה - פתוחות כל יום בין השעות 09:00-20:00 ויום שישי 08:34-15:00